Mumya filminin özel gösterimine gitmeye ne dersin?

film

om Cruise, medeniyetin doğuşundan beri dünyadaki tüm kültürlerin ilgisini çeken efsanenin yepyeni ve göz alıcı sinema versiyonu olan Mumya filminde başrolde yer alıyor.

Acımasız çölün derinliklerindeki bir lahitte gömülü olduğu düşünülen, hayatı haksız bir şekilde elinden alınmış antik prenses (Sofia Boutella, Kingsman: The Secret Service ve Star Trek Beyond), günümüze uyanır; yüzyıllardır içinde büyüyen kötülüğünü ve insanlığa meydan okuyan dehşetini de beraberinde getirir.

Ortadoğu’nun çöllerinden günümüz Londrasının altında gizlenmiş labirentlere uzanan Mumya, yeni bir tanrılar ve canavarlar dünyasını aralayan yaratıcı hikayesiyle şaşırtıcı bir şiddet ve heyecan sunuyor.

Cruise, Annabelle Wallis (gelecek film King Arthur, TV Peaky Blinders), Jake Johnson (Jurassic World), Courtney B. Vance (TV’den American Crime Story: The People V. O.J. Simpson) ve Oscar ödüllü Russell Crowe’un (Gladiator) yer aldığı oyuncu kadrosuna katılıyor.

Ülkemizde 9 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek olan Mumya filminin özel gösterimi için 10 adet çift kişilik bilet hediye ediyoruz! 

8 Haziran 2017 Perşembe günü İstanbul Avrupa yakasında akşam saat 21:00’da gerçekleşecek özel gösterimde Mumya filmini herkesten önce Multiplayer ekibiyle birlikte izlemek istiyorsanız;

Bu gönderiyi beğenip, paylaşın ve filmle ilgili beklentilerinizi yorum atın;

Çift kişilik biletlerden birini kazanma şansı yakalayın!

Kazanan arkadaşlarımızla 8 Haziran’da Facebook üzerinden iletişime geçecek ve detayları paylaşacağız.

#MumyaFilmi

Buradan çekilişe katılarak bilet kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Kaynak : Multiplayer

 

0 I like it
0 I don't like it

Bir Cevap Yazın